Autokemp U LABE Špindlerův Mlýn

SpindlCard

Autokemp se nachází v klidném údolí U LABE v nadmořské výšce 700 m.n.m. ve Špindlerově Mlýně.

Kemp sousedí se známým SKI areálem Medvědín a Aquaparkem s celoročním provozem. Vynikající poloha našeho kempu Vám nabízí velký výběr osluněných nebo i zastíněných kempových míst s elektrickými přípojkami, plně vybavenými dřevěnými sruby se spoustou zeleně v okolí. Kemp má ideální polohu pro velice zdravou horskou turistiku po hřebenech hor a výlety na kolech.

Akce & Novinky

cvičení QIGONG

Qigong (vysl. čchi-kung) je tradiční čínské umění práce s tělem, energií a myslí pro zdraví a dlouhověkost. Cviky nejsou fyzicky náročné, jsou však velmi účinné zejména pro odstranění únavy, zvýšení imunity, vitality a harmonizaci organizmu. Cvičení lze velmi dobře zapojit do života zaměstnaného člověka – některé cviky lze provádět například v kanceláři na židli, při chůzi i ve spánku. Kurz je vhodný i pro úplné začátečníky.více

Špindlerův Mlýn

Město Špindlerův Mlýn leží v nadmořské výšce 715 - 1310 m. n. m. v překrásném prostředí Krkonošského národního parku. Špindlerův Mlýn je střediskem zimních sportů (lyžování, sjezdové lyžování) a letní turistiky (turistika po Krkonoších, nordicwalking, cyklistika...).